Scoreoverzicht alle leden 2020-2021

Scoreoverzicht van individuele spelers ingedeeld naar klassen



Laatst bijgewerkt op 06-12-2020 om 18:12
Pos.NaamGem.PrgrHCPPinfall#Gms.Vers.
Hoofdklasse heren van 161 tot en met 300
1Joop Zwart (The Gamebreakers)177-12233.73621 
2Johan van der Molen (Strike IJzers)177+13233.73121-5
3Bart Vissering (De Sjakies III)175+8243.69321-43
4Rutger Kloen (jr.) (5-7-10 Team)204+443.67218-64
4Ruud Blom (Reset4U)204+743.67218-64
6Johan van der Molen (Bowling Friends)173+9253.64721-89
7Geert Meulenbelt (The 3 M's)170+9283.57521-161
8Piet Weites (5-7-10 Team)166+3303.48921-247
9Piet Weites (TZN)165+2313.47021-266
10Richard Bos (Bowling Friends)163 0323.43721-299
11Chris Coopmeiners (Autoplaza)190+2143.43518-301
12Niels Meilink (NaNiTo)190+15143.43118-305
13Geert Meulenbelt (The 3 M's II)159-2353.34621-390
14Richard Bos (Strike IJzers)157-6373.31321-423
15Niels Meilink (The Spareribs)183+8183.30118-435
16Jeroen Zwart (The Gamebreakers)178-14223.20518-531
17Ronald van Herpen (The Gamebreakers)176-2233.17718-559
18Ruud Blom (Unbowlievable)205+833.07915-657
19Dennis Alkema (De Sjakies II)161-7342.90518-831
20Ruud Blom (Corpo e Mente II)190-7142.85115-885
21Ruud Blom (Reset4U2)188-9152.82515-911
22Fried Denninger (De Drie)174-14252.61015-1126
23Bart Vissering (De Sjakies I)167 0302.51015-1226
24Ronald van Herpen (The Lions)165-13312.48615-1250
25Dennis Alkema (De Sjakies I)174+6252.09712-1639
26Jan Meijering (The Lions)199+1971.1986-2538
27Jan Meijering (Headpins)163-17329806-2756

Pos.NaamGem.PrgrHCPPinfall#Gms.Vers.
1e klasse heren van 141 tot en met 160
1Obbo Buma (Bowling Stars)170+15283.57121 
2Obbo Buma (Bowling Stars II)168+13293.54521-26
3Jan van Hoorn (J&J)158+5363.33121-240
4Wim Hofsteenge (Plantinga Verhuur II)152 0403.19621-375
5Wim Hofsteenge (Plantinga Verhuur I)149-3423.14121-430
6Rits Poelman (Plantinga Verhuur I)147+1443.09821-473
7Willem Borgesius (The Comebacks I)141-1482.96621-605
8Jan Meems (All in One)139-9492.93621-635
9Jurgen van Hoorn (J&J)139-13492.92621-645
10Ties Slagter (NaNiTo)158+10362.85618-715
11Eric Koops (Reset4U2)157+11372.83618-735
12Ties Slagter (The Spareribs)150+2422.70618-865
13Eric Koops (Reset4U)149+3422.68318-888
14Dick Turksema (Die Andere)140-7492.52418-1047
15Dick Turksema (Die Ene)136-11512.46418-1107
16Jurjen Ploeg (De Sjakies II)159-1352.38815-1183
17Jurjen Ploeg (Autoplaza)157-3372.36215-1209
18Boudewijn Meurs (Die Ene)142-4472.13715-1434
19Erwin de Vries (Three Amigos)140-9491.68012-1891
20Herman Boon (J&J)136-5511.63612-1935
21Willem Borgesius (The Comebacks II)134-8531.61512-1956
22Geert Mulder (Top Dogs I)150+5421.3539-2218
22Geert Mulder (Top Dogs II)150+5421.3539-2218
24Boudewijn Meurs (Die Andere)143-3461.2899-2282

Pos.NaamGem.PrgrHCPPinfall#Gms.Vers.
2e klasse heren van 0 tot en met 140
1Jan Oostebrink (Three Amigos)127-2582.68421 
2Mark Kerkhof (Royal House)125-2592.64521-39
3Mark Kerkhof (All in One)117-10652.47321-211
4Gerard Hazenberg (Royal House)117+6652.46721-217
5Wabbe de Vries (Three Amigos)134+1532.41318-271
6Gerard Hazenberg (The Comebacks I)130+19562.34618-338
7Stephan Meulenbelt (The 3 M's II)107-35702.25321-431
8Simon Karssies (De Sjakies III)113-9672.05018-634
9Stephan Meulenbelt (The 3 M's)110-32701.98518-699
10Johan Oosting (C.Z.N.)100-4701.81018-874
11Remco Drost (Royal House)98+6781.78118-903
12Arjan Kloen (De Drie)97+2701.75518-929
13Patrick Kalk (Top Dogs II)141-1481.2699-1415
14Patrick Kalk (Top Dogs I)131-11551.1819-1503
15Henk Nijland (De Pins)100-7709029-1782
16Theo Lennaerts (De Pins)128+8577716-1913
17Demian Mulder (Top Dogs I)115+8666926-1992
18Rutger Kloen (sr.) (De Drie)121 0623633-2321
19Demian Mulder (Top Dogs II)108+1703263-2358
Anne Feenstra ()
Verborgen i.v.m. AVG ()

Pos.NaamGem.PrgrHCPPinfall#Gms.Vers.
Hoofdklasse dames van 141 tot en met 300
1Marcella Zwart (Unbowlievable)172+5263.62721 
2Marcella Zwart (Corpo e Mente II)164-3323.44821-179
3Willy Zwart (Bowling Stars)160 0353.36721-260
4Willy Zwart (Bowling Stars II)160 0353.36121-266
5Natasja Gorter (Corpo e Mente I)159-3352.87518-752
5Hennie de Groot (Star Trio)136-5512.87521-752
7Ria Meurs (Die Ene)147-3442.21115-1416
8Froukje Kloen (TZN)127-17581.91115-1716
9Paulien Klijnstra (De Klijntjes)151+10411.82112-1806
10Hennie de Groot (Star Trio II)125-16591.50212-2125
11Ria Meurs (Die Andere)144-6461.2999-2328
12Sonja Meijering (The Lions)148+3438886-2739
13Sonja Meijering (Headpins)146+1448786-2749

Pos.NaamGem.PrgrHCPPinfall#Gms.Vers.
1e klasse dames van 0 tot en met 140
Henny Hovius (Star Trio II)148+8433.11921-508
Henny Hovius (Star Trio)148+8433.10821-519
Gre Slomp (Star Trio)140 0492.94421-683
Gre Slomp (Star Trio II)137-3512.89521-732
Monica Ludwig (The Comebacks II)137-5512.88221-745
Monica Ludwig (The Comebacks I)133-9532.81321-814
Marja Hofsteenge (Plantinga Verhuur I)130-2562.74221-885
Marja Hofsteenge (Plantinga Verhuur II)126-6582.66621-961
Fia Wijchgel (Bowling Stars)117+9652.46221-1165
Fia Wijchgel (Bowling Stars II)112+4682.36221-1265
Jose Blom (Corpo e Mente I)148+8432.23215-1395
Bineke Fokkema (TZN)139 0492.09115-1536
Debby van den Berg (The 3 M's)95-47702.01321-1614
Debby van den Berg (The 3 M's II)95-47701.99521-1632
Janneke Klijnstra (De Klijntjes)125-14591.88515-1742
Hanna Faber (Bowling Friends)79+25911.67721-1950
Hanna Faber (Strike IJzers)74+20951.56721-2060
Jose Blom (Corpo e Mente II)138-2501.2439-2384
Melanie Becht (Reset4U2)157+17379456-2682
Ans Bronsema (De Pins)137+6518276-2800
Melanie Becht (Corpo e Mente I)137-3518266-2801
Naomi Tolhuis (NaNiTo)117-10657026-2925
Ina Haan-Postmus ()