Scoreoverzicht alle leden 2021-2022

Scoreoverzicht van individuele spelers ingedeeld naar klassen



Laatst bijgewerkt op 26-11-2021 om 15:11
Pos.NaamGem.PrgrHCPPinfall#Gms.Vers.
Topklasse heren van 170 tot en met 300
1Rutger Kloen (jr.) (5-7-10 Team)210+603.78118 
2Niels Meilink (The Spareribs)205+1833.69518-86
3Niels Meilink (NaNiTo)193+6113.48618-295
4Rutger Kloen (sr.) (5-7-10 Team)188+67153.38518-396
5Ruud Blom (Reset4U2)186-11163.35518-426
6Fried Denninger (De Drie)184+10183.31818-463
7Bart Vissering (De Sjakies I)184+12183.31318-468
8Chris Coopmeiners (Autoplaza)182-8193.27618-505
9Rense Eringa (Unbowlievable)180-16213.24218-539
10Johan van der Molen (Bowling Friends)179+4213.23018-551
11Rutger Kloen (sr.) (De Drie)177+56233.19118-590
12Henk Veenema (Team JSH)174-8253.14218-639
13Johan van der Molen (Strike IJzers)173-2253.11618-665
14Ronald van Herpen (Joint Strike Fighters)172+1263.10518-676
15Ronald van Herpen (The Gamebreakers)171 0273.08518-696
16Jeroen Zwart (The Gamebreakers)171-7273.07818-703
17Ben Krom (Lekker Balletje)169-15283.05018-731
18Jan Meijering (Headpins)168-13293.02718-754
19Ronald van Herpen (The Lions)162-9332.91818-863
20Jan Meijering (The Lions)161-20342.91118-870
21Ruud Blom (Reset4U)188-9152.82115-960
22Joop Zwart (The Gamebreakers)176-1232.65015-1131
23Henk Veenema (JACO II)168-14292.52315-1258
24Eddy van der Laan (Joint Strike Fighters)167-6302.51315-1268
25Drewes Zuur (JACO)158-13362.37115-1410
26Bart Vissering (De Sjakies II)173+1252.08712-1694
27Richard van Wijk (Lekker Balletje)178-4221.6039-2178

Pos.NaamGem.PrgrHCPPinfall#Gms.Vers.
Hoofdklasse heren van 155 tot en met 169
1Simon Kuiper (Lekker Balletje)173+4253.12018 
2Gerard Nauta (Trio Penotti II)170+11283.06818-52
3Dennis Alkema (De Sjakies I)167+1303.01018-110
4Nico Pariama (Trio Penotti II)165+7312.97618-144
5Geert Meulenbelt (The 3 M's)165+1312.97318-147
6Nico Pariama (Trio Penotti)164+6322.96218-158
7Dennis Alkema (De Sjakies II)162-4332.92618-194
8Piet Weites (5-7-10 Team)161-4342.90418-216
9Robbert de Weerd (Team RGE)161+3342.89818-222
10Piet Weites (TZN)158-7362.86018-260
11Geert Meulenbelt (The 3 M's II)156-8372.82318-297
12Cor Eleveld (JACO II)156-9372.81418-306
13Cor Eleveld (JACO)151-14412.72418-396
14Louis Veenstra (Niet Thuis)143-14462.58218-538
15Leon Bouman (Team JLS)171+4272.56515-555
16Gerard Nauta (Trio Penotti)167+8302.51915-601
17Jurjen Ploeg (Autoplaza)164+6322.46115-659
18Theo Kroese (The Comebacks II)157-1372.36515-755
19Jan Zandvliet (JACO II)157-8372.36015-760
20Jan Zandvliet (JACO)155-10382.33215-788
21Jurjen Ploeg (De Sjakies II)162+4331.94912-1171
22Gerrie Knippels (Team RGE)162+2331.94412-1176
23Jacob Bouman (Team JLS)156-12371.88312-1237
24Verborgen i.v.m. AVG (Team SA)150-6421.80112-1319
25Jan Sikkens (Team JSH)134-24531.60812-1512
26Jan van Hoorn (J&J)109-49709879-2133
27Richard Bos (Strike IJzers)135-25528136-2307
28Richard Bos (Bowling Friends)157-3374733-2647
Obbo Buma ()

Pos.NaamGem.PrgrHCPPinfall#Gms.Vers.
1e klasse heren van 135 tot en met 154
1Lex van Buuren (MAROS)152-2402.74618 
2Eric Koops (Reset4U)152-1402.73818-8
3Geert Mulder (Top Dogs II)149-1422.69618-50
3Boudewijn Meurs (Die Andere)149+7422.69618-50
5Wim Hofsteenge (Plantinga Verhuur II)147-3442.65618-90
6Eric Koops (Reset4U2)147-6442.64718-99
7Wim Hofsteenge (Plantinga Verhuur I)146-4442.62918-117
8Geert Mulder (Top Dogs I)145-5452.62418-122
9Boudewijn Meurs (Die Ene)141-1482.55318-193
10Jurgen van Hoorn (J&J)147+8442.21615-530
11Erwin de Vries (Three Amigos)147+7442.21515-531
12Jan Meems (All in One)141+2482.12715-619
13Willem Borgesius (The Comebacks II)115-23662.08218-664
14Rits Poelman (Plantinga Verhuur I)131-16551.97115-775
15Jelle Smit (Plantinga Verhuur II)131-10551.96515-781
16Bennie Veenstra (Trio Penotti)129-20561.94315-803
17Bennie Veenstra (Trio Penotti II)128-21571.93415-812
18Dick Turksema (Die Ene)145+7451.74712-999
19Stephan Roffel (Team JSH)131-5551.57312-1173
20Willem Borgesius (The Comebacks I)118-20641.41812-1328
21Herman Boon (J&J)139+3491.2519-1495
22Dick Turksema (Die Andere)129-9561.1679-1579
23Ties Slagter (The Spareribs)155+1384673-2279
24Ties Slagter (NaNiTo)135-19524063-2340

Pos.NaamGem.PrgrHCPPinfall#Gms.Vers.
2e klasse heren van 0 tot en met 134
1Mark Kerkhof (All in One)132+11542.38718 
2Mark Kerkhof (Royal House)129+8562.32718-60
3Stephan Meulenbelt (The 3 M's II)125+17592.25118-136
4Stephan Meulenbelt (The 3 M's)122+14612.21218-175
5Jan Oostebrink (Three Amigos)122-5612.20818-179
6Gerard Hazenberg (The Comebacks I)119-4632.15718-230
7Wabbe de Vries (Three Amigos)115-19662.07918-308
8Erik Bossinga (Top Dogs I)105-42701.89818-489
9Sape van der Iest (Team JLS)125-8591.88015-507
10Gerard Hazenberg (Royal House)115-8661.73515-652
11Simon Karssies (De Sjakies I)112-1681.68315-704
12Michel Huisma (Royal House)110+11701.66215-725
13Michel Huisma (The Spareribs)105+6731.58615-801
14Erik Bakker (​Eekebuurtjes)127-20581.53112-856
15Erik Bossinga (Top Dogs II)95-52701.42515-962
16Theo Lennaerts (De Pins)116-12651.39712-990
17Arjan Kloen (De Drie)88-9701.33215-1055
18Robert Jilderda (Top Dogs I)119+6631.0729-1315
19Henk Nijland (De Pins)100 0709069-1481
20Robert Jilderda (Top Dogs II)121+8627296-1658

Pos.NaamGem.PrgrHCPPinfall#Gms.Vers.
Hoofdklasse dames van 136 tot en met 300
1Marcella Zwart (Unbowlievable)173+5253.11618 
2Willy Zwart (Bowling Stars II)168+8293.02518-91
3Willy Zwart (Bowling Stars)166+6303.00518-111
4Ria Meurs (Die Andere)151+5412.71918-397
5Gepke Sipkens (MAROS)148+11432.67618-440
6Ria Meurs (Die Ene)148+2432.66718-449
7Marcella Zwart (MKZ)176+8232.64715-469
8Sonja Meijering (Headpins)145-2452.61118-505
9Sonja Meijering (The Lions)140-7492.53618-580
10Gre Slomp (Star Trio II)139 0492.51418-602
11Ans Bronsema (De Pins)125-12592.25418-862
12Paulien Klijnstra (De Klijntjes)143-8462.15415-962
12Henny Hovius (Star Trio II)143-5462.15415-962
14Gre Slomp (Star Trio)136-3512.04715-1069
15Bineke Fokkema (TZN)129-10561.94415-1172
16Natasja Gorter (Corpo e Mente I)159 0351.91712-1199
17Melanie Becht (Reset4U2)139-8491.67412-1442
18Melanie Becht (Corpo e Mente I)145-2451.3129-1804
19Henny Hovius (Star Trio)136-12511.2269-1890
20Jose Blom (Corpo e Mente I)140-4494223-2694

Pos.NaamGem.PrgrHCPPinfall#Gms.Vers.
1e klasse dames van 0 tot en met 135
1Monica Ludwig (The Comebacks I)126-9582.27918 
2Marja Hofsteenge (Plantinga Verhuur I)123-5602.22018-59
3Froukje Kloen (TZN)121-6622.18718-92
4Marja Hofsteenge (Plantinga Verhuur II)120-8632.17418-105
5Fia Wijchgel (Bowling Stars II)115+1662.07918-200
6Fia Wijchgel (Bowling Stars)114 0672.05518-224
7Hennie de Groot (Star Trio)136+4512.04215-237
8Hennie de Groot (Star Trio II)135+3522.03015-249
9Monica Ludwig (The Comebacks II)133-2532.00315-276
10Truus Veenstra (Niet Thuis)102-18701.85118-428
11Monique Bakker (De Drie Zussen)117-30651.76915-510
12Debby van den Berg (The 3 M's II)110+15701.65515-624
13Debby van den Berg (The 3 M's)108+13701.62215-657
14Anita Bakker (De Drie Zussen)101-46701.52415-755
15Janneke Klijnstra (De Klijntjes)126+1581.52312-756
16Janita de Vries (​Eekebuurtjes)121-26621.46112-818
17Hanna Faber (Strike IJzers)79+29195212-1327
18Ina Haan-Postmus (All in One)103+13709339-1346
19Hanna Faber (Bowling Friends)71-69585512-1424
21Annelies Landstra (Team SA)114-10673423-1937
22Heleen Heijs-Bakker (De Drie Zussen)103-44703103-1969
Naomi Tolhuis ()