Scoreoverzicht klassement 2020-2021

Klassement van individuele spelers ingedeeld naar klassen



Laatst bijgewerkt op 06-12-2020 om 18:12
Pos.NaamGem.PrgrPinf.Vers.
Hoofdklasse heren van 161 tot en met 300
1Joop Zwart177-123.736 
2Johan van der Molen177+133.731-5
3Bart Vissering175+83.693-43
4Rutger Kloen (jr.)204+43.672-64
5Ruud Blom204+73.672-64
6Geert Meulenbelt170+93.575-161
7Piet Weites166+33.489-247
8Richard Bos163 03.437-299
9Chris Coopmeiners190+23.435-301
10Niels Meilink190+153.431-305
11Jeroen Zwart178-143.205-531
12Ronald van Herpen176-23.177-559
13Dennis Alkema161-72.905-831
14Fried Denninger174-142.610-1.126
15Jan Meijering199+191.198-2.538

Pos.NaamGem.PrgrPinf.Vers.
1e klasse heren van 141 tot en met 160
1Obbo Buma170+153.571 
2Jan van Hoorn158+53.331-240
3Wim Hofsteenge152 03.196-375
4Rits Poelman147+13.098-473
5Willem Borgesius141-12.966-605
6Jan Meems139-92.936-635
7Jurgen van Hoorn139-132.926-645
8Ties Slagter158+102.856-715
9Eric Koops157+112.836-735
10Dick Turksema140-72.524-1.047
11Jurjen Ploeg159-12.388-1.183
12Boudewijn Meurs142-42.137-1.434
13Erwin de Vries140-91.680-1.891
14Herman Boon136-51.636-1.935
15Geert Mulder150+51.353-2.218

Pos.NaamGem.PrgrPinf.Vers.
2e klasse heren van 0 tot en met 140
1Jan Oostebrink127-22.684 
2Mark Kerkhof125-22.645-39
3Gerard Hazenberg117+62.467-217
4Wabbe de Vries134+12.413-271
5Stephan Meulenbelt107-352.253-431
6Simon Karssies113-92.050-634
7Johan Oosting100-41.810-874
8Remco Drost98+61.781-903
9Arjan Kloen97+21.755-929
10Patrick Kalk141-11.269-1.415
11Henk Nijland100-7902-1.782
12Theo Lennaerts128+8771-1.913
13Demian Mulder115+8692-1.992
14Rutger Kloen (sr.)121 0363-2.321

Pos.NaamGem.PrgrPinf.Vers.
Hoofdklasse dames van 141 tot en met 300
1Marcella Zwart172+53.627 
2Willy Zwart160 03.367-260
3Hennie de Groot136-52.875-752
4Natasja Gorter159-32.875-752
5Ria Meurs147-32.211-1.416
6Froukje Kloen127-171.911-1.716
7Paulien Klijnstra151+101.821-1.806
8Sonja Meijering148+3888-2.739

Pos.NaamGem.PrgrPinf.Vers.
1e klasse dames van 0 tot en met 140
1Henny Hovius148+83.119 
2Gre Slomp140 02.944-175
3Monica Ludwig137-52.882-237
4Marja Hofsteenge130-22.742-377
5Fia Wijchgel117+92.462-657
6Jose Blom148+82.232-887
7Bineke Fokkema139 02.091-1.028
8Debby van den Berg95-472.013-1.106
9Janneke Klijnstra125-141.885-1.234
10Hanna Faber79+251.677-1.442
11Melanie Becht157+17945-2.174
12Ans Bronsema137+6827-2.292
13Naomi Tolhuis117-10702-2.417